ÜSTTEN ASKILI SİSTEM

ÜSTTEN ASKILI SİSTEM

SARILAR

ustten-askili-sistemÜstten Askılı Sistem öncelikle iç mekanlar ile mağaza girişleri için tasarlanmıştır. Üstten askılı sistem Cam Balkon uygulandığı alana zarif ve elit bir görünüm kazandırır. Uygulandığı alanları daha çekici bir hale getirir. Aşırı derecede enerji sarf etmeden üstten askılı sistemi hızlı bir şekilde açıp kapatabilirsiniz. Üstten Askılı Sistemde cam levhalar bir tarafta toplandığı için büyük bir yer tasarrufu sağlar. Bu sistemde kanatların zemin ile teması bulunmadığı için ekstra raylı bir sisteme gerek yoktur. Üstten askılı sistem ile alanlarınızı rahatça bölüp odalara çevirebilirsiniz.

Trabzon Cam Balkon sektörünün öncü firmalarından olan Trabzon SARILAR Üstten Askılı Cam Balkon, tamamen çerçevesiz kayar ve sağa, sola dönebilir. Üstten Askılı Sistemde kanatlar içe doğru katlanabilir. Sistemin yüksekliğini arzunuza göre ayarlayabilirsiniz.

Trabzon SARILAR Üstten Askılı Sistem siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini amaçlayan firmamızın yüksek talep alan hizmetlerinin başında gelmektedir. Yaşam alanlarınızı kaliteli ürünlerle daha konforlu ve zarif görünüme kazandıran üstten askılı sistemde sektörün son ürünleri kullanılmaktadır.

Yıllarını tecrübesini, teknolojinin son ürünlerini ve profesyonel personel deneyimini harmanlayarak siz değerli müşterilerine hizmet veren SARILAR METAL hizmetlerinden faydalanmak ve ayrıntılı bilgi için BURADAN iletişime geçebilirsiniz.

iletisim