KORKULUK

KORKULUK (KÜPEŞTE) SİSTEMLERİ

SARILAR
Alüminyum KorkulukAlüminyum Korkuluk, bir diğer adı ile küpeşte hizmeti sunan SARILAR METAL siz değerli müşterilerine kalite hizmeti en kısa sürede sunmaktadır. Balkon, merdiven, teras ve yapıların bir çok bölümüne, emniyet ve elit bir görünüm oluşturmak adına uygulanan dekorasyon hizmetine küpeşte adı verilmektedir. Bu hizmette alüminyum profiller kullanılarak yapılan uygulamalara alüminyum korkuluk (küpeşte) adı verilmektedir.
Trabzon SARILAR Küpeşte hizmetinde kullanılan ürünler alüminyum olmakla beraber arzu edildiği takdirde beton, ahşap, demir ve plastik de olabilir.
Alüminyum korkuluk (küpeşte) diğer uygulamalardan farklı olarak uygulamadır. Korkuluk profilleri parçalar halindedir. Ardından profiller vida ile diğer parçalara tutturularak sistem oluşturulur. Trabzon Alüminyum korkuluk (küpeşte), merdivenler, balkonlar, bina girişleri, asma katlar, bahçeler, havuz kenarları ve teraslarda uygulanabilir.

Trabzon SARILAR Alüminyum Korkuluk Hizmetlerinin ve bu hizmetlerde kullanılan ürünlerin sağladığı avantajlardan bir kaçını sıralayalım.

  1. Trabzon SARILAR Alüminyum Korkuluk Hizmeti merdivenler, balkonlar, bina girişleri, asma katlar, bahçeler, havuz kenarları ve teraslar gibi alanlara daha estetik bir görünüm katar.
  2. Trabzon SARILAR Alüminyum Korkuluk Hizmeti uygulandığı alanlara uzun ömürlülük katarak yapılarınızın güçlülüğüne katkıda bulunur.
  3. Trabzon SARILAR Alüminyum Korkuluk Hizmetinde kullanılan malzemeler temizlik dışında ekstra bir bakım gerektirmez.
  4. Trabzon SARILAR Alüminyum Korkuluk Hizmeti uygulandığı alanda yıllarca sorunsuz kullanım imkanı sağlar.
  5. Trabzon SARILAR Alüminyum Korkuluk Hizmetinde kullanılan kaliteli ürünler üstün özellikleri sayesinde modern yapıların vazgeçilmez bir parçasıdır.
  6. Trabzon SARILAR Alüminyum Korkuluk Hizmeti hem iç mekanlara hem de dış mekanlara rahatça uygulanır.
  7. Trabzon SARILAR Alüminyum Korkuluk Hizmetinde kullanılan ürünler geri dönüşüm özelliliği ile doğanın dostudur.
Kalitenin adresi SARILAR METAL firmamızın Trabzon Korkuluk Sistemleri hizmetlerinden faydalanmak ve daha ayrıntılı bilgi almak için BURADAN iletişime geçebilirsiniz.

iletisim