KEPENK VE PANJUR SİSTEMLERİ

KEPENK VE PANJUR SİSTEMLERİ

SARILAR

Kepenk Sistemleri trabzonKepenk Sistemleri içinde bulunduğumuz dönemde yaygınlaşmaya başlayan bir uygulama olmakla beraber hayatımızın kolaylaşmasına ek olarak çalışma alanlarımızın güvenliğini de arttırmaktadır. Trabzon SARILAR Kepenk Sistemleri, kepenklerin imalatı, montajı, servis ve yedek parça hizmetini vermektedir. Kepenk Sistemleri genel olarak Çelik Kepenk, Alüminyum Kepenk olmak üzere talep görür. Trabzon SARILAR Çelik Kepenk Sistemleri genellikle yüksek güvenlik gerektiren iş yerlerinde tercih edilirken, daha hafif ve orta derecede güvenlik sağlayan Alüminyum Kepenk Sistemleri hem iş yerlerinde hem de garaj ve ardiye gibi alanlarda tercih edilirler.

Trabzon SARILAR alüminyum Kepenk Sistemleri de daha çok iş yerlerinde tercih edilen sistemlerdir. Mukavemeti çelik kepenkler kadar olmasa da hırsızlık karşı en ideal ve pratik önlemlerden biridir. Hızlı açılıp kapanabilmesi ve son derece zengin dekoratif modellere sahip olması bu modeli daha çekici kılar.

Trabzon SARILAR Panjur Sistemleri ısı ve ses yalıtımı sağlayan, aynı zamanda mekanlara şık görünüm sağlayan uygulamalardır. Genellikle manuel kullanıma uygun üretilse de bünyemizde otomatik panjur sistemlerini de barındırmaktayız. Otomatik Panjur Motorları sayesinde ev tipi kepenkleri de otomatik olarak kullanmak mümkündür. 

Trabzon SARILAR Kepenk Sistemleri uzun yıllara dayanan tecrübesi ile siz değerli müşterilerinin her türlü kepenk ve panjur ihtiyaçlarını sorunsuz olarak karşılıyor.

SARILAR METAL farkı ile Kepenk Sistemleri hakkında ayrıntılı bilgi için BURADAN iletişime geçebilirsiniz.

iletisim