EŞİKSİZ SÜRME SİSTEM

EŞİKSİZ SÜRME SİSTEM

SARILAR

esiksiz-surme-sistemEşiksiz Sürme Sistem adından da anlaşıldığı üzere sürülerek kontrol edilebilen cam balkon modelleri dir. Bu modelde her bir cam balkon bölmesi bağımsız bir şekilde sürülüp tek bir noktada ve birbirine paralel olarak toplanır. Bu model cam balkon sistemlerinde sürme esnasında aşırı kuvvete gerek yoktur ve model kolayca hareket ettirilebilir. Diğer bir avantaj ise istediğiniz her hangi bir noktadaki bölmeyi sürerek anında açık alan oluşturabilirsiniz.

Trabzon Sarılar Eşiksiz Sürme Sistem ağırlıklı olarak hareket alanı az balkonlarda, iş yerlerinde, cafelerde, restorantlarda, ofislerde yer alan ayırma sistemleri ve geniş olmayan iç yapıya sahip olan dükkanlarda kullanılmakta olan Eşiksiz Sürme Sistem cam balkon, yaşam alanlarının daha elit ve kullanışlı bir görünüm oluşturulmasına imkan sağlayan cam balkon sistemleridir.

Trabzon Cam Balkon sistemleri beş ayrı ray sistemi ile çalışmakla beraber, bu sayede sistemde bulunan camların farklı farklı yönlere açılabilmelerini mümkün kılmaktadır. 8 veya 10 mm temperli camdan üretilen Eşiksiz Sürme Cam Balkonlarda kullanılan hizmet ürünleri sektörün en kaliteli ürünleri olup her türlü dış etkene karşı dayanıklıdır.

Sarılar Eşiksiz Sürme Cam Balkon Sistemleri, yağmura, kara, rüzgar ve toza karşı üstün koruma sağlamaktadır. Bu model cam balkonlar genellikle dar alanlarda kullanım için en iyi seçenek olmakla birlikte daha geniş yaşam alanlarında da kullanıma oldukça müsaittir.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti adına her geçen gün yılların tecrübesine bir yenisini ekleyen ve gelişen teknolojinin tüm imkanlarıyla harmanlayan SARILAR METAL firmasının profesyonel Cam Balkon hizmetlerinden faydalanmak ve daha ayrıntılı bilgi almak için BURADAN iletişime geçebilirsiniz.

iletisim