CAM BALKON

Cam Balkon Trabzon

SARILAR CAM BALKON
Evinizden dünyaya sıcacık manzara..

Cam Balkon TrabzonCam Balkon Trabzon sistemi, kış mevsiminin gelmesi ile sona eren güzelim balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz adına tasarlanmış bir yapı sistemidir. Dış etkenlerin ve hava şartlarının sağladığı olumsuzluklardan dolayı balkonunuzu kullanılabilir hale getirir. Trabzon Cam balkon sistemini kapatarak dış dünya ile tamamen kapalı ve aynı zamanda tamamen panoramik bir mekan elde etmiş olursunuz. Trabzon SARILAR Cam balkon sistemi hizmeti ile evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon oluşturmanın en modern yoludur. Sistemde uygulanan camların katlanarak isteğe göre aynı veya farklı noktalara toplanma özelliği sayesinde mevsimsel değişikliklere en iyi tepki veren sistemdir. Trabzon SARILAR cam balkon sistemleri yapıya ve zevklerinize göre uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır.

SARILAR Cam Balkon sistemi hizmetinde kullanılan camlar 8 mm 10 mm kalınlığında Temperli camlardan oluşmaktadır, kırılması durumunda çok küçük parçalara ayrılma özelliği ile canlılara ve çevreye zarar vermez.

SARILAR Katlanır Cam Balkon sistemleri saatte 100-150 km hızla esen rüzgara dayanıklı olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Trabzon Cam balkon sistemimizde siz değerli müşterilerimizin isteklerine göre farklı renklerde füme, bronz, reflekte, satina cam uygulaması yapılabilmektedir.

Yaşam alanlarınızı daha işlevsel hale getirmek ve daha hoş yaşam alanları oluşturmak için size balkonlarınızı SARILAR METAL cam balkon sistemi ile kapatmanızı öneriyoruz.

Daha ayrıntılı bilgi ve diğer hizmetlerimiz için BURADAN iletişime geçebilirsiniz.